CHCI DAROVAT

Aktuálně

Náš dík patří vám

12.11.2021Cena Michala Velíška je pro naši nadaci největší mediální akcí v roce. Její příprava a organizace by nebyla možná bez spolupráce, pomoci a porozumění podporovatelů a dobrovolníků. Všem proto patří naše upřímné poděkování. Tímto morálním oceněním společně upozorňujeme na neobyčejné činy obyčejných lidí, kteří svojí odvahou a rozhodností při záchraně lidských životů přispěli k tomu, že je náš život o něco hezčí.
více

Cenu Michala Velíška za rok 2021 převzal Václav Parlásek

4.11.2021Cenu Michala Velíška uděluje Nadace ADRA a TV Nova od roku 2006 za statečnost při záchraně lidského života. V pořadí 16. držitele této ceny - studenta Václava Parláska - vybrala tradičně veřejnost online hlasováním.
více

Covid a pravidla pro pořádání akcí

3.11.2021Pro slavnostní vyhlášení Ceny Michala Velíška platí opatření vyhlášená 1. listopadu 2021.
více

Rozhodněte, kdo převezme Cenu Michala Velíška

25.10.2021Nadace ADRA a Televize Nova vyhlašují již šestnáct let vždy 13. září Cenu Michala Velíška. V tento den byl v roce 2005 na Karlově náměstí v Praze zastřelen střihač TV Nova jakýmsi mladým mužem za to, že se zastal neznámé dívky, kterou tento muž obtěžoval. Jeho čin a jméno tak daly vzniknout tomuto morálnímu ocenění pro neprofesionály.
více

Dnes Cena Michala Velíška ve Střepinách

24.10.2021Chcete se seznámit s příběhy, které byly nominačním výborem vybrány do finále letošní ceny? Dívejte se dnes večer na pořad Střepiny (Tv NOVA). V reportáži Barbory Divišové budou přiblíženy tři příběhy velké odvahy při záchraně lidských životů.
více

Ve Snídani s Novou opět o Ceně Michala Velíška

19.10.2021Televize Nova zařadila do svého ranního pořadu další dva rozhovory o Ceně Michala Velíška. Hovořily v nich Eliška Sommerová a Barbora Divišová. Obě jsou též členkami výboru, který posuzuje nominace tohoto morálního ocenění.
více

Zveme vás na vyhlášení Ceny Michala Velíška za rok 2021

19.10.2021Slavnost se bude konat 4. listopadu 2021 ve 13 hodin v Primátorské rezidenci na Mariánském náměstí 1, Praha 1.
více

O Ceně Michala Velíška ve Snídani s Novou

7.10.2021V ranním pořadu Tv Nova se 5. října hovořilo o hrdinských činech dětí, které byly nominovány na Cenu Michala Velíška.
více

Pomůžete rodině Lehmannových?

23.9.2021Paní Lenka Lehmannová má od roku 2007 velice náročný život. Po dvou nezaviněných autohaváriích zůstal její manžel plně invalidní, odkázaný na její péči. Chod domácnosti a výchova čtyř dětí jsou tak celých 14 let pouze na ní samotné. Nyní pan Lehmann zemřel a sociální dávky ani zdaleka nepokryjí základní potřeby rodiny a zvýšené výdaje na počátku školního roku. Paní Lenka se proto brátila na naši nadaci s prosbou o pomoc.
více

Podpořte rodinu Ernstových

21.9.2021Ztrátu milované manželky a maminky finance nenahradí, ale pomohou překonat rodině alespoň nejtěžší období a částečně zmírní praktický dopad při zajišťování chodu domácnosti, účinné léčby, plnohodnotné výchovy a „obyčejného“ dětství pro dvě malé děti.
více
Počet položek: 218položek na stránku: |< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|
© Nadace ADRA. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém MultiCMS | Grafika grafikvacek.cz