CHCI DAROVAT

Aktuálně

Aš Až pro Laurinku - na kolech okolo Moravy

2.6.2023Benefiční akce se pořádá od 1.6 - 31.7. a výtěžek půjde na podporu Laurinky
více

Pomoc pro Tamarku

16.5.2023Čtyřletá Tamarka trpí vzácnou poruchou - Agneze Corpus Callosu. Tamarka se narodila do šťastné a úplné rodiny, kde se na její příchod těšili oba rodiče a dva starší sourozenci. Do života rodiny však zasáhla tragická událost. Tatínek Tamarky zemřel při autonehodě, když jí byly dva týdny.
více

„Nestůj stranou…!“

25.3.2023V Senátu Parlamentu České republiky se konala konference studentů, na níž vystoupil jako host Vítězslav Vurst, čestný předseda výboru Ceny Michala Velíška.
více

Oblíbená DMS též za 190 Kč

2.3.2023Dárcovská SMS má čtvrtou cenovou hladinu ve výši 190 Kč. K této novince přichází i další inovace – potvrzení o daru za každou zaslanou DMS.
více

Darovali jste v roce 2022 peníze? Snižte si základ daně.

2.1.2023Kdo jste během loňského roku poslali svůj finanční dar prostřednictvím Nadace ADRA, můžete si ho odečíst od základu daně v daňovém přiznání. Potřebujete k tomu jen potvrzení o daru, které vám automaticky zašleme elektronicky koncem ledna 2023. Musíme znát ale od vás údaje, které k vystavení tohoto dokladu potřebujeme.
více

Radost v Elijáši

27.12.2022Žáci pražské Křesťanské školy Elijáš připravili pro rodiče a pedagogický sbor předvánoční akci, kterou opět dokázali, že myslet a aktivně pomáhat potřebným nezapomněli, a to ani po covidové odmlce.
více

Přání nám všem

22.12.2022Vážení přátelé, rádi bychom Vám všem poděkovali, že se naše cesty v tomto roce mohly protnout a s některými z Vás jsme šli kousek společně.
více

Cena Michala Velíška byla letos jiná

29.11.202217. ročník Ceny Michala Velíška měl dvě odlišnosti. Obě se týkaly postojů finalistů, z obou jsme měli radost a určitě si oba budeme pamatovat.
více

Hledáme pomoc pro Lukáše

15.11.2022Čtyřiadvacetiletý Lukáš Martinec z Poděbrad je po vážné autonehodě již dva roky ležícím pacientem. Jeho matka přerušila zaměstnání, aby o něj mohla pečovat doma. Se svým synem je tak odkázaná pouze na sociální dávky, a proto nás požádala o pomoc.
více

Děkujeme vám

7.11.2022Každoroční pořádání Ceny Michala Velíška by nebylo pro Nadaci ADRA možné bez účasti sponzorů a partnerů. Děkujeme všem za jejich pochopení, osobní nasazení a faktickou pomoc, s nimiž se tradičně zapojili do tohoto projektu lidské sounáležitosti a ohleduplnosti. Společně jsme tak již posedmnácté mohli vyjádřit uznání těm, kdo nezištně pomohli lidem v kritické situaci. Díky těmto hrdinům všedního dne je svět i v této těžké době o něco hezčí
více
Počet položek: 220položek na stránku: 1 2 3 4 5 6 7 > >|
© Nadace ADRA. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém MultiCMS | Grafika grafikvacek.cz