CHCI DAROVAT

Pošlete nominaci na Cenu Michala Velíška

Stále dochází k událostem, které dokládají, že mezi námi žijí lidé, kteří nejsou lhostejní. Víte o někom, kdo se např. postavil násilí, čelil přírodním živlům, poskytl pomoc při havárii, a tak zachránil někomu život? Nominujte jej na Cenu Michala Velíška 2022, kterou již posedmnácté vyhlašuje Nadace ADRA s Televizí Nova.

Nominovat můžete dospělé i děti, kteří se nečekaně ocitli v kritické situaci, kdy šlo někomu o život či zdraví. Nezaváhali a pomohli mu. Podmínkou je, aby zachránce nebyl profesionál – lékař, zdravotník, policista, voják, záchranář, hasič, včetně dobrovolného, a aby k události došlo v České republice v době od 13. září 2021 do 12. září 2022.

Stačí zaslat do 2. října vyplněný formulář nebo e-mail na nadace@adra.cz

Podstatou Ceny je připomínat, že k životu každého z nás v každé době a na každém místě patří slušnost, odvaha, pohotovost, smysl pro spravedlnost, odpovědnost a schopnost se rozhodnout.

Zasláním příběhu o lidské statečnosti umožníte, abychom se dozvěděli o „neobyčejných činech obyčejných lidí“ z vašeho okolí. Více informací zde. Tím, že pošlete nominaci do Ceny M. Velíška, umožníte, abychom zachráncům veřejně poděkovali, že nebyli lhostejní.

Naše poděkování patří proto nejen všem zachráncům, ale i vám, kdo pošlete jejich příběhy – nominace.

Děkujeme též Tv NOVA za 17 let podpory a spolupráce.

 

© Nadace ADRA. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém MultiCMS | Grafika grafikvacek.cz